Yazı Detayı
12 Şubat 2021 - Cuma 09:55
 
ZİNA VE BÜYÜCÜLÜK YASAKLANMALI!
Dursun YEŞİL
egirdirses@hotmail.com
 
 

Ülkemizde büyücülük ne zaman 2 kâfir cini olup da isteyene belge verilerek serbest bırakıldı bilmiyorum. Ama AB ye girebilmek için zinanın cezasız kalması yani serbest olması bu hükümet zamanında olmuş. Amacım siyasi eleştiri değil, TV de Sayın Cumhurbaşkanımız R. T. ERDOĞAN bizzat kendisi “Zinayı serbest bırakmakla hata ettik!” dedi. Dediği de yüzde yüz doğru idi!

         Ülkemizdeki bütün kadın ve diğer cinayetlerin, boşanmaların, her türlü dolandırıcı hadiselerinin, trafik kazalarının, zina sonucu doğan ve çöp bidonlarına veya cami kapılarına bırakılan bebek katillerinin sebebi, vatan haini Fetö uşaklarında, hasta haneleri ve hapishaneleri dolduran insanların sorunlarının altında 90 büyü işleri vardır. Bilhassa ruh sağlığı hasta hanelerini dolduran ve psikolojik hasta sanılan masumlarında 90 bu şekilde rahatsız edilmiş insanlardır. Bu konuda 32 yıl yaşamadığım hadise kalmadı! İntiharın ve boşanmanın sınırından çok geçtim, ama şükür o iki hadiseyi yaşamadım!

         Ruh Sağlığı hasta hanelerinde tedavi edildiği sanılan kişilere sabah, akşam birer avuç antibiyotik hap yutturarak tedavi etmeye çalışıyorlar ama bu kesinlikle mümkün değildir. Zaten manen hapı yutmuş birine bir de maddi hapı yutturuyorlar! Üstelik bu hastaları bir de mide hastası ediyorlar! Bu şekilde onların tevdisi kesinlikle mümkün değildir! Ben o tezgâhtan da çok geçtim! Psikolojik hasta ancak ya doğuştan engelli olur ya da sonra düşme veya başka bir şekilde beyinde hasar oluşması sonucu olur. Bir psikiyatri doktoru “Biz hasta edilmiş aslında hasta olmayan insanlarla uğraşıyoruz” demişti!

         Bir hadisi şerif de dediği gibi cinler insanların kılcal damarlarında dolaşabilen canlılardır. İnsanların frekanslarını aldıkları emir doğrultusunda çok iyi karıştırırlar! Cep telefonu misali gibi!

         Ben tıp okumuş doktor değilim. Tedavi maddi ve manevi olmalıdır. Bazı hastalarda ikisi beraber yapılmadan sonuç alınamaz! Büyülü hasta kesinlikle tıptan yani maddi tedaviden sonuç alamaz!

         Namussuzlukta sınır olmadığı için o yolla yapılamayacak kötülük yoktur. Bir işçi veya memur nasıl verilen görevi yapmak zorunda ise büyücü tarafından kişi üstüne görevlendirilen kâfir cinlerde kendilerine verilen emir doğrultusunda ellerinden geleni yaparlar, gereken rahatsızlığı verirler!

         Hatta bazı büyücüler yıllarca camilerde imam olarak görev yapıp devletten maaş bile aldılar, Eğirdir’de halen öğle bir imam var! Bunlar dinden çıkmadan bu işi yapamazlar. Büyüyü yapanda, yaptıranda, aracı olanda, “Büyü yoktur, inanmam” diyende dinden çıkar! Onların mahşerde de yerleri ve günahlarının afları yoktur! Bakara suresi ayet 102 ye bakabilirsiniz!

         Ülkemizde onların sebep olduğu cinayetleri işleyenlere ceza vermekle bu mesele kesinlikle çözülemez. Sivrisineklerle ne kadar mücadele yaparsanız yapınız bitiremezsiniz ama onların sebebi beslendiği bataklığı kuruttuğunuz zaman kesin sonuç alırsınız!

         Bu büyücülerin kapısını genelde haset, fesat, nankör ve hazımsız insanlar aşındırırlar. İnsana genelde bu kötülüğü en yakınları yapar. Oğluna büyü yaptıran anneler bile var! O kâfirlerde örümcek gibi bir kapsamı alanı kurdukları için ağına düşürdüklerini yıllarca soyar soğana çevirirler. Yaptıkları hiç bir iyilik de yoktur. İyi yönde büyü yapılmaz ama insanları bu şekilde de kandırıyorlar! Genelde insanlarımız sözde Müslüman olduğu ve sadece Allah’ın, K. Kerim’in ve peygamberimizin adına inandığı için böyledir. Bunların ne dediğine bakan insan çok azdır!

         Bilhassa bu hadise mevkisi yüksek olanlarda ayak kaydırmak için yapılır. Ülkemizin 20 yaş üstü insanlarının 90 ının büyülü olduğundan eminim. Çünkü bir Isparta ilinde bile (Bir S.D.Ü. görevli öğretim görevlisinin dediğine göre) en az 1000 kişi bu iş ile uğraşıyormuş! Polis kayıtlarında da 236 kişinin isminin olduğunu duydum.

Onların yalanlarına inanıp iyi yönde dua ettiklerini sanarak arkasını bir büyücüye dayamayan insanımız sanki hiç yok gibi! Eğirdir’de bile her köyde hemen hemen bir büyücü namussuz var. İsteyene isim isim sayarım.

         Bu kâfirler büyü çözdüklerini söylerler ama kendilerine, eşlerine, yakınlarına ve çocuklarına yapılan büyüyü bile çözemezler. Onlarca, yüzlerce ve binlerce yalanı söyleyerek ağlarına düşürdüklerini kaz yolar gibi en ince tüylerine kadar yolarlar. Ben kurtulasıya kadar yolmayan kalmadı. En son yapan Isparta Ağır Ceza Mahkemesinde yargılandı.

         Daha önce bu durumu Manisa Ruh sağlığı hasta hanesi başhekimine ve eski sağlık bakanına yazdım, ilgilenen olmadı! Yinede ilgililerden ilgilenen olacağını sanmıyorum! Yazdıklarım doğrudur, gereğini yapacak olanlara ben ispatını yaparım!

         Şimdi sevgili yönetici büyüklerimden Allah aşkına bu büyü çözdüğünü söyleye, bu yolla halkı soyup soğana çeviren kâfirleri durdursunlar. Bu işi yapanlar ağır şekilde cezalandırılsınlar. Belgesi olanlar iptal edilsin! Kesinlikle zina ve büyücülük yasaklansın, yinede uymayanlar en ağır şekilde cezalandırılsın! Ancak bu şekilde ülkemizdeki olumsuz hadiseler azalır. Değilse dini kullanan dinsizlerle başa çıkılamaz!

 
Etiketler: ZİNA, VE, BÜYÜCÜLÜK, YASAKLANMALI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı