Haber Detayı
11 Aralık 2017 - Pazartesi 11:01
 
Bilek Güreşinde Madalyalarla Döndük
Türkiye Şampiyonasına Damga Vurduk
Spor Haberi
Bilek Güreşinde Madalyalarla Döndük

Ankara'da düzenlenen Bilek Güreşi  Türkiye Şampiyonası'nda Isparta Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü sporcuları  Mehmet DÖNMEZ   Sağ kol Türkiye İkincisi, Eğirdir'li  hemeşehrimiz  Onur GÖKDOĞAN Sol kol 7.  ci Sağ Kolda 5.ci, Berat COŞAR sağ kolda  7. olarak İlçemize madalyalarla döndüler. Sporcularımızı ve Kulüp Antrenörü Mehmet AY'ı kutluyoruz.

HABERİN DETAYI

Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü, Türkiye Vücut Geliştirme Fitness - Bilek Güreşi Federasyonu'nun öncülüğünde gençler kategorisinde Türkiye'de bugüne kadarki en kapsamlı ve yoğun katılımlı bilek güreşi yarışmasını düzenlendi. 
"Güçlü Bilekler Güçlü Nesiller" temasıyla 9-10 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda yapılan olan 5. Türkiye Genç Erkekler Bilek Güreşi Yarışması'na Türkiye'nin her bölgesinden tamamı lisanslı 13 ile 18 yaş arasında 1000'den fazla profesyonel sporcu katıldı.
Müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara toplamda 60 adet ''Altın Ödülü'', Bilek Güreşi Federasyonu onaylı "Başarı Belgesi'' ve ''Madalya"; katılan tüm sporculara ''Katılım Belgesi'' verildi. Bir antrenöre veya bir beden eğitimi öğretmenine de çekilişle Umre ziyareti hediye edildi.

 

Kaynak: Editör: Mürsel ERBEN
Etiketler: Bilek, Güreşinde, Madalyalarla, Döndük,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bilek Güreşinde Madalyalarla Döndük
Yorumlar
Haber Yazılımı